16. İTÜ Sektör Günleri

Türkiye’nin en köklü ve başarılı üniversitelerinden olan İstanbul Teknik Üniversitesinin her yıl düzenlenen Sektör Günlerinde bu yıl ki  teması Lojistik Sektörü. 15 yıldır başarıyla organize ettikleri bu ulusal günde bu yıl ki sektörün Lojistik olması biz Lojistikçileri de ayrı bir mutlu ediyor. Kendi alanında deneyimli ve sektörün önde gelen firma ve yöneticilerinin davetli olduğu bu etkinliğin kaçırılmaması gerektiği kanaatindeyim.

 

16. İTÜ Sektör  Günleri ‘‘ Lojistik Sektörü ’’ 7 Kasım’da İTÜ Maçka’da

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri’nde bu kez Lojistik Sektörü’nü konu ediniyor!

Türkiye’nin en büyük öğrenci yönetici buluşması olan Sektör Günleri üniversite öğrencilerini ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmesiyle Türkiye’nin en büyük yönetici buluşması konumunda bulunmaktadır.

İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonda fuaye alanındaki şirket standlarından katılımcılar iş ve staj başvurusunda bulunabilecek, şirket yetkilileri ile birebir görüşme fırsatını yakalayabilecekler.

7 Kasım Çarşamba günü, saat 09:30’da  başlayacak organizasyona, lojistik sektörünün lider firmaları Maersk, UPS ve MNG Kargo üst düzey yöneticilerin oturumları ile devam edilecek.

 

Katılımcı Firmalar ve Konuşmacılar

MAERSK – Metin Sami Evren – Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü
MNG KARGO – Aslan Kut – Genel Müdür
UPS – Rick Fletcher- District IE Manager

TLS LOJİSTİK – Yavuz Ünal – Genel Müdür Yardımcısı

NETLOG LOJİSTİK GURUBU- INTERCOMBI – Gökalp Çak – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’

 

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü,16. İTÜ Sektör Günleri ‘’Lojistik Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 7 Kasım’da İTÜ Maçka İşletme Fakültesi’nde ağırlayacak, ve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecek. Öğrencilere iş ve kariyer dünyasının kapısını aralayan en profesyonel organizasyon İTÜ Sektör Günleri’ne katılım için www.emk.itu.edu.tr adresinden ve www.kariyer.net üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılabiliyor.

 

Etkinliğin Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/406657462734796/

 

Lütfen Görüşünüzü Bizimle Paylaşın