SAP Eğitimleri

Seçkin Keskin

Ben orta düzeyli bir şirkette depo ve sevkiyat sorumlusu olarak 5 yıl çalıştıktan sonra işletmenin taşınması nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım.
Çalıştığım alana ilgimin büyük olmasından ve büyük firmalarda benzeri görevler alabilmem için sap erp programını öğrenmem gerekiyor.
Başvurduğum firmalar bu konuda tecrübe aramakta bu eksikliği eğitim alarak gidermek istiyorum.
SAP ERP nin sadece lojistik ve depo modüllerinin sertifikalı eğitimini veren kurumları araştırmak istiyorum bu konuda yardımcı olmanızı saygılarımla rica ediyorum.

 

Emre

İnternet üzerinde biraz araştırırsanız eğer eğitim veren bir çok kuruluş bulabilirsiniz. Fakat ben SAP’ın kendi eğitimlerini almanızı tavsiye ederim.
Ayrıntılı bilgi için http://www.sap.com/turkey/index.epx adresini ziyaret edebilir ve telefon numaraları vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz.

9 Comments

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

  Merhaba ,

  SAGESSE DANISMANLIK PROFESYONEL SAP EGITIMLERI : Agustos ayi basindan Eylül ayi sonuna kadar yapilacak olan SAP ABAP/4 Programlama, SAP MM, SAP SD, SAP Basis Yönetimi, SAP FI, SAP CO, SAP HR ve SAP Projesi Yönetimi egitimlerimize katilmak isterseniz sartlarla ilgili tbirakoglu@sagesseconsultancy.com e-posta adresinden Tayfun Bey’den bilgi alabilirsiniz. Takvim icin link :

  http://sagessebilisim.com/egitim-takvimi/sap-egitimleri/

  Iyi günler
  Sükrü Ilker Birakoglu

 7. 7

  Merhaba
  eger mumkunse depoda sevkiyyatin en rahat taraflari,kisa yollari icin de makala yerlesdiriniz.fikrimce bu da cok onemli.Tesekkur ederiz.Azerbaycandan Fahrim

 8. 8

  İyi aksamlar arkadaşlar ben sap üzerinde mb5b kodu üzerinde destek istiyorum stokları yorumlama konusunda elinde olan urun ile stok uyuşması nasıl anlaşılır yanı eksik urun geldiği irsal ediliyor bunun ekranda doğruluğunu nasıl teyit ettiririz gibi yardımlar

 9. 9

Lütfen Görüşünüzü Bizimle Paylaşın